Genel Kurulda talipli çıkmayan kulüp divana devredilmişti; Bulancakspor ortada kaldı! Genel Kurulda talipli çıkmayan kulüp divana devredilmişti; Bulancakspor ortada kaldı!

Ancak yapılan değerlendirmeler sonrası Mehmet Cengiz Sahası’nın yeni ekilen çimlerini korumak amacıyla Rize etabı çalışma programı Erzurum Palandöken Dağı eteklerinde bulunan Yüksek İrtifa Kamp Merkezi olarak değiştirildi.

Akşam Hareket Edilecek

Bugün Rize'de toplanıp akşam karayolu ile Erzurum'a hareket edecek olan Yeşil-Mavililer, yeni sezonun ilk çalışmasını yarın sabah burada gerçekleştirecek. Kampta geçen sezon kiralık olarak forma giyen futbolcular ile sözleşmesi sona erenler yer almayacak. Öte yandan teknik direktör İlhan Palut’un bugün Rize'ye gelerek yeni sezon öncesi yönetime geniş bir rapor vereceği öğrenildi. Çaykur Rizespor yönetiminin bu rapor doğrultusunda transferde daha sıkı adımlar atması bekleniyor.

Çaykur Rizespor'un Erzurum'daki kampı, yeni sezon hazırlıkları için önemli bir adım olacak ve takımın performansını artırmayı hedefleyecek. Yeni transferlerle güçlenecek olan Yeşil-Mavililer, ligde başarılı bir sezon geçirmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edecek.
 

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN