Mağdurun ihbarı üzerine harekete geçen polis, dolandırıcıyı kısa sürede yakaladı; Polisten Kaçamadı! Mağdurun ihbarı üzerine harekete geçen polis, dolandırıcıyı kısa sürede yakaladı; Polisten Kaçamadı!

Bu iki faktörü yan yana koyduğunuzda gerek şehrimiz adına gerek coğrafyamız adına çok fırsatların olacağı alanlar var. Bu fırsatları iyi görüp, odaklanıp, buna yönelik çalışmalara yapıp süreçleri oluşturmak ve harekete geçmek lazım” dedi.

ÇALIŞMA YAPMALIYIZ


TTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz, şehirde herkesin dile getirmesi gereken iki çok güçlü fırsat alanı olduğunu da ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü: “Bunlardan biri küresel ısınmada dünyanın en az ısınacak olan coğrafyalarından birine sahibiz. Diğeri ise deprem kuşağındaki Türkiye'nin en sağlam coğrafyasından birindeyiz. Bu iki faktörü yan yana koyduğunuzda gerek şehrimiz adına gerek coğrafyamız adına çok fırsatların olacağı alanlar var. Bu fırsatları iyi görüp, odaklanıp, buna yönelik çalışmalara yapıp süreçleri oluşturmak ve harekete geçmek lazım.”

Muhabir: BİROL SANCAK