Akçaabat’ta meyvecilik geliştirilecek Akçaabat’ta meyvecilik geliştirilecek

Altınordu Belediyesi meclis salonunda gerçekleşen halk günü buluşmasında vatandaşların istek, talep ve sorunlarını dinleyen Başkan Tören, sadece halk günü toplantılarında değil her alanda vatandaşlarla bir ve beraber olduklarını söyledi. 

Altınordu’da büyük bir aile olduklarını ifade eden Tören, “Belediye hizmetlerimizi aksatmadan, insanımızın kişisel, genel toplumsal beklentilerini de yok saymadan onlarla beraber acılarında, kederlerinde, sevinçlerinde, düğünlerinde ve cenazelerinde vatandaşlarımız ile bir araya gelerek, bu duygudaşlığımızı komşuluk hukukundan da taviz vermeden daha da geliştirmeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Tüm imkanlıyla vatandaşların yanında olduklarının altını çizen Başkan Tören, “Büyük bir aile olmanın sorumluluğu hukukunun bize yüklediği anlam ve mesuliyetin altında kalmayacağımızı ve her birinize samimiyetle elimizi gönlümüzü uzatacağımızı aklımızla fikrimizle alın terimizle akıl terimizle çözülebilecek işlerinizle ilgili de çözüme odaklanacağımızı da bilmenizi isterim. Her bir vatandaşımızın derdiyle dertlenmeye, herkesin yüzünün, gözünün içinin güldüğü mutlu bir şehir inşa etmek için canla başla çalışmaya devam” diye konuştu. 
İHA