Trabzonspor’un desteği ile kan bağışı kampanyasına katılımın daha da arttığına dikkat çeken Türk Kızılay Ortahisar Şube Müdürü Zübeyir Efendioğlu, Trabzonspor Asbaşkanı Zeyyat Kafkas ve Yönetim Kurulu Üyesi Ceyhun Eskici ile görüşerek, “Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, kampanyamıza 1000 adet forma hediye ederek destek oldu. Her zaman yanımızda olan Başkan Doğan ve Trabzonspor Yönetim Kurulu üyelerine kurumumuz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Trabzonspor’dan Sosyal Sorumluluk Desteği

Burak Özbakır Sebat Gençlik’te! Trabzonlu Sağ Kanat Oyuncusu ile Sözleşme İmzalandı Burak Özbakır Sebat Gençlik’te! Trabzonlu Sağ Kanat Oyuncusu ile Sözleşme İmzalandı

Asbaşkan Zeyyat Kafkas da, “Hayat kurtaran kan bağışı kampanyasına, Başkanımız Ertuğrul Doğan’ın direktifleriyle bütün yönetim kurulu olarak katıldık. Bu tür sosyal sorumluluk projelerinde Trabzonspor her zaman yer alacaktır” dedi.

Teşekkür Plaketi ve Gönüllü Yeleği Hediye Edildi

Ziyaret sonunda Türk Kızılay Ortahisar Şube Müdürü Efendioğlu, Başkan Ertuğrul Doğan adına Asbaşkan Kafkas’a teşekkür plaketi ve Kızılay gönüllü yeleği hediye etti.
 

Muhabir: HABER MERKEZİ