Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kamuoyuna Açıklaması İle Gerçekler Ortaya Koydu Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kamuoyuna Açıklaması İle Gerçekler Ortaya Koydu

,Ziyaret sırasında Genel Müdür Zihni Ağırman ve Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Turgut da hazır bulundu. 

Dila Baran, basın mensuplarının özverili çalışmalarını takdir ederek, her zaman basın mensuplarının yanlarında olduklarını ifade etti.

Baran, Kızılay'ın topluma sunduğu katkılara dikkat çektiği ziyarette, Kızılay'ın çalışmaları hakkında bilgi verdi. 40 hastaneye kan tedarik ettiklerini belirten Baran, Kızılay ekibinin büyük bir özveriyle çalıştığını vurguladı. Dr. Dila Baran, kan bağışı konusunda toplumu duyarlı olmaya davet etti ve insanların kan vererek hayat kurtarabileceğini vurguladı.

Ayrıca, Baran ziyarette Kızılay'ın yeni projelerini tanıttı ve bugünün Kızılay'ın lansman günü olduğunu söyledi. Kızılay'ın yeni projeleri hakkında daha fazla bilgi vermek için basın mensuplarının desteğini beklediklerini ifade etti. Gazeteciler Günü'nü kutlayarak ziyaretlerine son veren Dila Baran, basın mensuplarının toplumun bilinçlenmesi ve bilgilendirilmesi konusundaki önemli rolünü vurguladı.
TAKA/AYŞEN KARABİNA 

Editör: Ayşe Sancak