Türk Ocakları Rize Şubesi, şube başkanı Turan Aslan Mercan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Rize'de görev yapan gazetecilerle kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda, Türk Ocakları'nın doğuşu ve günümüze gelişimi hakkında sinevizyon gösterisi eşliğinde sohbet edildi. Katılımcılar arasında yapılan açıklamalarda, Türk Ocakları'nın Türk kültürünün önemli bir parçası olduğu ve kültürel değerlere sahip çıkılmasının önemi vurgulandı.

Kahvaltı sonrasında Gazeteci-Yazar B. Ali Kavalcı, yaptığı açıklamada, "Biz gazeteciler olarak, bizi unutmayan Türk Ocakları Şube Başkanı Turan Aslan Mercan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Bu basın toplantısı oldukça faydalı oldu. Türk Ocakları, Türkiye'deki en önemli, en köklü kültürel değerlerimizden biridir." ifadelerini kullandı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde Üroloji Alanında Önemli Bir Eğitim Sağlık Bilimleri Üniversitesi Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde Üroloji Alanında Önemli Bir Eğitim

Toplantıda, Türk Ocakları'nın amaçları ve faaliyetleri hakkında bilgi verildikten sonra gazetecilere Türk Ocakları'nın aylık dergisi Türk Yurdu ve birer kitap hediye edildi.
TAKA/HABER MERKEZİ

Editör: Ayşe Sancak