Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erden Timur, Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası gibi önemli isimlerin katıldığı zirve, Türkiye'nin spor gündemini şekillendiren önemli konuların tartışılmasına ve değerlendirilmesine olanak tanıdı.

Trabzonspor ve Fatih Karagümrük'ün Karşılaşacağı Ziraat Türkiye Kupası Yarı Finali Heyecanı Trabzonspor ve Fatih Karagümrük'ün Karşılaşacağı Ziraat Türkiye Kupası Yarı Finali Heyecanı

Turkuvaz Medya Spor Zirvesi'nin detayları etkinlik boyunca yapılan açıklamalar, paneller ve spor dünyasına dair özel röportajlarla dolu bir gün geçirmemize neden oldu. Başkan Ertuğrul Doğan'ın yaptığı özel açıklamalar ise sporseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Etkinlik, Türkiye'nin önde gelen spor figürlerini bir araya getirerek sporun gelişimine katkı sağladı.
TAKA/HABER MERKEZİ

Editör: Doğukan ÖZKURT