Halkın En İyisine Layık Olduğunu Belirten Kapucu

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Ganita'da Özel Gereksinimli Ailelerle Buluştu AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Ganita'da Özel Gereksinimli Ailelerle Buluştu

Kapucu, yaptığı açıklamada, "Uğurlu Mahallesi sakinleri her şeyin en iyisine ve en güzeline layık. Önceliğimiz, mahallemizde dayanışma, sevgi ve saygıyı en üst seviyede tutmaktır" dedi. Ayrıca Kapucu, elektrik sorunlarından tutun da teknoloji kullanımına kadar çeşitli konuları ele alacaklarını belirtti.

İletişim Kanallarını Güçlendirme Sözü

Kapucu, "Mahallemizde yaşanan sorunları ve mahalle sakinlerimizin dilek, öneri ve temennilerini toplamak için Whatsap iletişim hattını devreye alacağız. Ayrıca ilgili kurumlarla sürekli iletişim halinde olarak dere ıslah çalışmalarını ve aile hekimliği gibi eksiklikleri çözüme kavuşturacağız" şeklinde konuştu.

Seçim Hazırlıkları Devam Ediyor

Kapucu ve ekibi, seçim hazırlıklarını sürdürürken, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye odaklanıyor. Seçim sürecinde halkın desteğini alarak, mahalledeki yaşam kalitesini artırmayı hedefliyorlar.

Muhabir: BİROL SANCAK