HAVALİMANI 40 DAKİKA

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “İnsanlarımız seyahat amaçlı indiği metrolarda kısa bir İstanbul turu da yapmış olacaklar. İstanbul Havalimanı ciddi bir potansiyeli, dünyada sıralaması, Avrupa’da birinciliği olan havalimanımız. İnsanlarımızın hızlı bir şekilde ulaşmasını istiyoruz. Gayrettepe-Kağıthane bölgesi ile ulaşımını sağlayacak bir metro hattımız. Toplam uzunluğu 37 kilometre olan metro hattımız zor zeminli kesimlerde çalışıldı. Gayrettepe-Kağıthane arasını yarın inşallah cumhurbaşkanımızın katılımı ile hizmete alacağız. İstanbul için, trafiğin rahatlaması için güzel bir ulaşım oldu. Gayrettepe’den yaklaşık 40 dakikada İstanbul havalimanına ulaşılacak” dedi.

Whatsapp Image 2024 01 28 At 20.34.16 (1)

YER ÜSTÜ YETMİYOR

Marketlerde Etiketlerde Yeni Düzenleme: Tüketiciyi Yanıltan İfadeler Yasaklanıyor Marketlerde Etiketlerde Yeni Düzenleme: Tüketiciyi Yanıltan İfadeler Yasaklanıyor

‘Yer üstü artık bize yetmiyor’ diyen Bakan Uraloğlu, “Yeterince yapılabilecek yol ve binalar yapıldı. Üstte böyle bir kapasite kalmadı. Yerin altına inmemiz lazım. Yerin altındaki her projemiz doğru proje” diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 01 28 At 20.34.16
TAKA/BİROL SANCAK
 

Editör: Doğukan ÖZKURT