Gittiği her yerde büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Veysel Kurt, halk arasında pişmanlık duyguları uyandırırken, bugün seçim olsa açık farkla kazanacağı konuşuluyor.

Beşikdüzü’nde AK Parti’de Değişim Rüzgarları

Beşikdüzü ilçesinde AK Parti teşkilatı içindeki çekişmeler partiyi zorlarken, parti yeni bir ilçe başkanı ile yola devam etmeye hazırlanıyor. Tabanın sevdiği Ali Zeytin, teşkilatı toparlayacak isim olarak öne çıkıyor. Karakteri, yardımseverliği ve güler yüzü ile tanınan Zeytin’in ilçe başkanlığı ile AK Parti Beşikdüzü’nde ivme kazanmayı hedefliyor.

Refik Kurukız, Makam Odasındaki Tahtaya Yazdığı Şiirle Dikkat Çekti

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın makam odasındaki tahtaya yazdığı şiir, anlamlı göndermeler içeriyor. İhanet ve sadakat temalarını işleyen bu şiir, Başkan Kurukız’ın duygu ve düşüncelerini yansıtıyor. Şiir, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor.

Alptekin Tosun, memleketine ne yapmak için dönüyor Alptekin Tosun, memleketine ne yapmak için dönüyor

Çarşıbaşı’nda AK Parti İle Yola Devam: Hakan Kocaman

AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman, görev süresi boyunca partisi ve davasına olan sadakati ile tanınıyor. Parti içinde kendisini devirmeye çalışan gruplara rağmen seçim başarılarıyla öne çıkan Kocaman, yeni yönetimi ile yola devam etmeye hazırlanıyor.

Yapay Zeka, İkizdere’yi Türkiye’nin En Güzel İlçelerinden Biri Olarak Belirledi

Rize’nin İkizdere ilçesi, yapay zeka tarafından Türkiye’nin en güzel ilçesi olarak seçildi. Doğal güzellikleri, yeşilin her tonunu barındıran ormanları ve etkileyici dağ manzaraları ile bilinen İkizdere, doğaseverler ve bölge halkı tarafından büyük beğeni topluyor.

CHP Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Erkan Kurt’un Çözüm Odaklı Yaklaşımı Beğeniliyor

CHP Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Erkan Kurt, temsil kabiliyeti ve çözüm odaklı yaklaşımı ile halkın takdirini kazanıyor. Örgüt içinden gelmesi ve belediyede daha önce çalışmış olması nedeniyle konulara bütüncül yaklaşan Kurt, güler yüzü ve halkın içinde oluşuyla dikkat çekiyor.

Trabzon’un Renkli Simaları: Tayfun Sezer ve Tevfik Kaynar

Trabzon’un tanınmış simaları, Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı Eczacı Tayfun Sezer ve avukat olan Tevfik Kaynar, insanların acı ve sevinçlerinde yanlarında olmaları ile biliniyor. İki isim bir araya gelerek dostluklarını pekiştirdi ve sağlıklı yıllar dileğinde bulundular.

CHP Ortahisar Meclis Üyesi Hasan Kandaz, Trabzon Valisi’ni Ziyaret Etti

CHP’nin Trabzon Ortahisar Meclis Üyesi Hasan Kandaz, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti. Kandaz, ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda, Belediye Meclis Üyesi Onur Sungur ile birlikte nezaket ziyaretinde bulunduklarını ve Valinin misafirperverliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Muhabir: BİROL SANCAK