Başkan Ahmet Kaya Sözünü Tuttu

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Yenicuma Mahallesi Muhtarı olarak seçilen Semra Halkevi’ne verdiği sözü tuttu.

Seçildiği günden bu yana muhtarlık binası olmadığı için görevini kendisine ait işyerinde sürdüren Semra Halkevi, nihayet yeni muhtarlık binasına kavuştu. Muhtarlık ofisi, sekreterlik, mutfak ve lavabo olmak üzere 4 bölümden oluşan 21 metrekarelik prefabrik muhtarlık binası, Muhtar Semra Halkevi’nin talebi üzerine Yenicuma Mahallesi’nde belirlenen noktaya kuruldu.

Muhtar Semra Halkevi'nin Teşekkür Mesajı

Seçildiği günden itibaren muhtarlık işlerini kendisine ait kırtasiye dükkanında yürütmek zorunda kaldığını dile getiren Muhtar Semra Halkevi, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya’ya teşekkür etti. Halkevi, “31 Mart’ta Yenicuma Mahallesi muhtarı olarak seçildim. Mahallemizde muhtarlık binamız olmadığı için kendime ait kırtasiye dükkanında bu görevimi sürdürdüm. Ortahisar Belediye Başkanımız sayın Ahmet Kaya, bu ihtiyacımızdan haberdardı ve bize muhtarlık binası temini konusunda söz vermişti. Bugün bu binanın buraya kurulmasını sağlayarak bizleri çok gururlandırdı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ardeşen'de Freni Boşalan Kamyonet Uçuruma Yuvarlandı: Araç Hurdaya Döndü Ardeşen'de Freni Boşalan Kamyonet Uçuruma Yuvarlandı: Araç Hurdaya Döndü

Yeni muhtarlık binası, Yenicuma Mahallesi sakinlerinin de büyük beğenisini kazandı ve mahallede memnuniyetle karşılandı.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN