Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in Danışmanları Belli Oldu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in Danışmanları Belli Oldu

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde takip etmeye devam ediyor. Ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Bıyık, hem bilgi alıyor hem de talepleri dinliyor.

Son olarak, Oymalı Mahallesi Kazantaş, Elmalık - Tandırlı bağlantı yolu üzerinde gerçekleştirilen yaklaşık 2 km yol genişleme çalışmasını inceledi. Ardından Kıratlı Mahallesi Çepnili Mevkii’nde betonlama çalışmalarını yerinde gözlemledi.

Başkan Bıyık'ın Yomra Vakfı Başkanı Yüksel Ayaz ve yönetimi ile birlikte Sancak Mahallesi'nde yapımına devam edilen Yomra Vakfı binasının inşaatında ve İkisu Mahallesi Başmahalle mevkii’nde tamamlanan yeni yol güzergahında yapılan çalışmaları da incelediği belirtildi.

Bu çalışmalarla birlikte Yomra Belediyesi'nin mahallelerdeki altyapı ve ulaşım sorunlarına yönelik çözüm odaklı çalışmalarının sürdüğü vurgulandı.

Muhabir: AYTEKİN AKAY