İlhan Depe ve Batuhan Kör'ün golleriyle 2-2 berabere kaldığı ilk maçta büyük bir avantaj elde eden temsilcimiz, 27 Mayıs Pazartesi günü oynanacak rövanş için teknik direktör Sait Karafırtınalar nezaretinde Hekimoğlu Döküm Tesisleri sahasında çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzonspor'un Yeni Transferleri Barisic ve Lundstram Havalimanında Coşkuyla Karşılandı! Trabzonspor'un Yeni Transferleri Barisic ve Lundstram Havalimanında Coşkuyla Karşılandı!

Karafırtınalar Uyardı: Mental Olarak da Hazır Olmalıyız

Deneyimli teknik direktör Sait Karafırtınalar, çok zorlu bir maçın kendilerini beklediğinin farkında olduklarını belirterek, oyuncularını teknik, taktik ve kondisyon olarak hazırlamanın yanı sıra mental olarak da maça odaklanmaları konusunda uyardı. Dolu tribünler önünde oynanacak karşılaşmada, oyuncularını saha içi ve dışından gelebilecek tahriklere ve hakem kaynaklı yanlışlıklara karşı da hazırlıklı olmalarını isteyen Karafırtınalar, "11 kişi başladığımız maçı 11 kişi bitirmemiz çok önemli. Oyun disiplinine sadık kalarak sadece işimize bakacağız ve sahamızda aldığımız iki farklı galibiyetin de avantajıyla finale kalan taraf olacağız" şeklinde konuştu.

Muhabir: BİROL SANCAK