14 Nisan Pazar günü evinde lig ikincisi Bucaspor’u ağırlayacak olan Lacivert-Kırmızılı temsilcimiz, rakibini mağlup etmesi halinde puan farkını 4’e indirecek. İkincilik için şansını son ana kadar zorlayacak olan 1461 Trabzon, bu maçın hazırlıklarını 3 puan parolasıyla sürdürüyor. Galibiyetten başka hiçbir hedefi bulunmayan Lacivert-Kırmızılılar, Bucaspor’u devirmenin planlarını yapıyor. Zafer planını hazırlayan teknik direktör Sait Karafırtınalar, Bucaspor’u etkili ayaklarıyla devirecek. Bu konuda golcü oyunculara büyük bir iş düşüyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı: "Müzeye bir kupa daha ilave etmek istiyoruz" Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı: "Müzeye bir kupa daha ilave etmek istiyoruz"

BATUHAN VE ATABEY’E ÇOK İŞ DÜŞECEK

Güçlü rakibi karşısında elinde etkili hücum silahları bulunan Sait Karafırtınalar, hücum hattında Batuhan Kör ve Atabey Çiçek’i beraber oynatmayı planlıyor. Ali Han Tunçer ve İlhan Depe’yi de Bucaspor karşısında sahaya sürmesi beklenen Karafırtınalar’ın ofansif bir kadroyla sahaya çıkması bekleniyor. Öte yandan Bucaspor maçı hazırlıklarına devam eden 1461 Trabzon, dün taktik ve şut ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Teknik direktör Sait Karafırtınalar nezaretinde çalışan Lacivert-Kırmızılılar, bugün yapacağı antrenman ile bu maçın hazırlıklarına devam edecek. 1461 Trabzon, Cumartesi günü yapacağı son çalışma ile hazırlıklarını tamamlayacak.

TAKA/NURGÜL GÜNAYDIN

Editör: Birol Sancak