Kesinti Yaşanacak İlçeler ve Kesinti Saatleri

ÇEDAŞ'tan yapılan açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Trabzon'un bazı ilçelerinde elektrik kesintisine gidileceği bildirildi. Kesinti yaşanacak ilçe ve mahalleler ile kesinti saatleri vatandaşlara önceden duyurularak gerekli önlemlerin alınması istendi. Kesintiden etkilenecek bölgeler ve kesinti saatleri şirketin resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

Vatandaşlara Öneriler

Elektrik kesintilerinin yaşanacağı gün ve saatlerde vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için elektronik cihazlarını korumaları, kesinti öncesinde gerekli önlemleri almaları tavsiye ediliyor. Ayrıca, elektrik kesintisi süresince acil durumlar için şarjlı lamba, fener gibi aydınlatma araçlarının hazır bulundurulması öneriliyor.

Ortahisar Belediyesi ve TEV'den Öğrencilere Destek Protokolü Ortahisar Belediyesi ve TEV'den Öğrencilere Destek Protokolü

ÇEDAŞ İletişim ve Bilgi Edinme

Vatandaşlar, kesinti detayları ve kesinti haritası hakkında daha fazla bilgi edinmek için ÇEDAŞ'ın resmi web sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirler. Kesintilerle ilgili son dakika gelişmeleri, ÇEDAŞ'ın resmi sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

Trabzon'daki bu planlı elektrik kesintileri, şehrin çeşitli bölgelerindeki altyapı iyileştirme ve bakım çalışmalarının bir parçası olarak gerçekleştirilmektedir. Vatandaşların kesinti süreleri ve etkilenecek bölgeler hakkında bilgilendirilmesi ve olası mağduriyetlerin önlenmesi amaçlanmaktadır.

İl : Trabzon
Elektrik Kesintisi Kaç Saat Sürecek? : 7 saat
Kesinti Başlangıç Vakti : 16/05/2024 Saati :08:00
Kesinti Bitiş Zamanı : 16-05-2024 15:00 saatinde
Etkilenen Kesimler : Çağlayan mah. - sevi̇mli̇ mah. - özbi̇rli̇k mah. - kozluca mah. - kavala mah. -
Elektrik Noksanlığı İçin Yapılan Açıklama : İşletme Düzeltme çalışmaları
İlçe : Ortahisar
Hayrat Elektrik Kesintisi
Trabzon Hayrat elektrik dağıtımı ve faturalandırılması görevini üstlenen Çoruh edaş tarafından yapılan açıklamaya göre Hayrat'de 16 Mayıs 2024 günü elektrik kesintisi var. Elektrik kesintisi için son dakika gelişmelerini "16.05.2024 Hayrat/Trabzon Elektrik Kesintisi" başlıklı haberimizde paylaşıyoruz. İşte 16 Mayıs 2024 Hayrat Çoruh edaş elektrik kesintisi programı.
Elektrik Kesintisi İçin Gösterilen Neden : İşletme Bakım çalışması
Elektrik Kesintisinden Etkilenen Yerler : Sugeldi̇ mahallesi. - korucuk mahallesi. - kavakpınar mahallesi. - sefaköy mahallesi. - yanıktaş mahallesi. - fati̇h mahallesi. -
İl : Trabzon
Kesinti Başlangıç Vakti : 16 Mayıs - Perşembe Saati :08:00
Kesinti Bitiş : 16 Mayıs Perşembe 2024 Saat :15:00
İlçe : Hayrat
Kesintinin Süresi Ne Kadar? : 7 saat
Araklı Elektrik Kesintisi
16 Mayıs 2024 Perşembe tarihli 7 saat sürecek olan Trabzon Araklı elektrik kesintisi hakkında son dakika güncellemelerini haberimizde paylaştık. 5 mahalleyi etkileyen elektrik arızası için çalışmalar ne zaman bitecek?
Tahmini Kesinti Süresi Nedir? : 7 saat
Etkilenen Kesimler : Ortaköy mah. - buzluca mah. - karşıyaka mah. - yeşi̇lce mah. - taşönü mah. -
İlçe : Araklı
Kesinti Başlangıç : 16 Mayıs Perşembe 2024 Saati :08:00
Beklenen Kesinti Bitişi : 16 Mayıs Perşembe - 2024 15:00 saatlerinde
İli : Trabzon
Kurum Açıklaması : İşletme Düzeltme çalışmaları
Vakfıkebir Elektrik Kesintisi
Vakfıkebir'in bazı bölgelerinde elektrikleri kesilen vatandaşların "Elektrikler ne zaman gelecek?" sorularına Çoruh edaş'tan yanıt geldi. Trabzon 16 Mayıs 2024 elektrik kesintisi programına göre elektrik sorunu yaşayan Vakfıkebirlilerin elektrik arızası yaklaşık 6 saat sürmesi planlanıyor. Vakfıkebir Aydoğdu'nu ve Yalıköy'ü etkileyen elektrik kesintisi 2 mahalleyi etkiliyor.
Kesinti İçin Gösterilen Neden : Yatırım Çalışması
Elektrik Kesintisinden Etkilenen Bölgeler : Yalıköy mah. - aydoğdu mah. -
Beklenen Kesinti Süresi Nasıl? : 6 saat
İlçesi : Vakfıkebir
İli : Trabzon
Kesinti Başlangıç Zamanı : 16 Mayıs Perşembe 2024 Saat :09:00
Planlanan Kesinti Bitiş Tarihi : 16 Mayıs Perşembe Saat :15:00
Tonya Elektrik Kesintisi
Çoruh edaş resmi sitesi üzerinden 16 Mayıs 2024 Perşembe gününe ait Trabzon elektrik kesintisi arıza ve planlı çalışma programını kamuoyu ile paylaştı. Buna göre Tonya'nın bazı mahallelerinde belli bir saat diliminde çalışma yürütüleceğinden vatandaşlara elektrik verilemeyecek olduğu bildirildi. Vatandaşlar internet aracılığı ile "Elektrikler ne zaman gelecek?" sorularının yanıtını araştırmaya devam ediyor. İşte Tonya Çoruh edaş elektrik kesinti programı listesi!
Tahmini Elektrik Kesintisi Süresi : 5 saat
Elektrik Verilemeyecek Kesimler : Meli̇kşah mahallesi. - orta mahallesi. -
Açıklanan Gerekçe : İşletme Düzeltme çalışmaları
İlçesi : Tonya
İl İsmi : Trabzon
Elektrik Kesintisi Başlama Zamanı : 16/05/2024 Saati :09:00
Elektrik Ne Zaman Gelir? : 16/05 2024 Perşembe 14:00 saatinde
Haberin Başlangıç Noktası : Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş.

Editör: Birol Sancak