AK Parti Arsin İlçe Başkanı Paşa Kozoğlu, her Cuma günü farklı bir mahallede program düzenleyerek vatandaşların taleplerini dinlemeye ve onlarla hasbihal etmeye devam ediyor. Kozoğlu, bu ziyaretlerle halkının her daim yanında olduğunu ifade ederek, “Arsin'imiz için 7/24 mesai gözetmeksizin hizmete hazırız. Teşkilatlarımızla beraber vatandaşlarımızın emrindeyiz” dedi.

CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez’den Hayvanları Koruma Kanun Teklifine Sert Tepki CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez’den Hayvanları Koruma Kanun Teklifine Sert Tepki

Kozoğlu, “İlçemizin mahallelerini arşınlıyoruz. Halkımızın yanında oluyoruz. Hemşehrilerimizin sevinçli ve hüzünlü anlarında her an yanlarındayız. Çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Arsin için, durmadan, yorulmadan, yılmadan çalışarak vatandaşımızın gönlüne dokunacağız” diye konuştu. Bu ziyaretlerin, vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde görme ve çözüme kavuşturma adına önemli olduğunu belirten Kozoğlu, hizmetlerin aksamadan devam edeceğini vurguladı.

Muhabir: AYŞEN KARABİNA