"Aşırma projelere ithaftır; öncelikle muhalefete projelerimizi bu denli takip ettiği için teşekkürlerimi iletiyorum. Lakin her zamanki gibi derslerini eksik çalışmışlar. Seçime günler kala muhalefet gerçek yüzünü göstermeye başladı yine. Bu arkadaşların belediyecilikten anladığı çöp çamur çukurdan başka bir şey değildir."

Ramazanoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı görsellerle açıklamasını destekleyerek, "Bilindiği gibi proje lansmanlarında projeyi destekleyici nitelikte örnek görseller kullanılmaktadır. Keza görsellerde görüldüğü üzere kendi Ortahisar Adayınız da zaten kendi sunumlarında aynı yolu izlemiştir. Ama bu 'zorlu' cümlelerinizden anlıyorum ki bunu sizinle paylaşma gereği duymamışlar. Yine de görseller ile sizi de biraz 'aydın'latmış olayım" ifadelerini kullandı.

CHP Meclis Üyesi Adayı Zorlu'nun, AK Parti'nin proje görsellerini aşırma olarak yorumlayarak algı çalışması yürüttüğü ancak CHP projelerinin de aynı şekilde hazırlandığının ortaya çıktığı belirtildi.

İYİ Parti Milletvekili Yavuz Aydın'dan İçişleri Bakanına Soru Önergesi İYİ Parti Milletvekili Yavuz Aydın'dan İçişleri Bakanına Soru Önergesi

Editör: Birol Sancak