Yerel yönetimler başkan yardımcısı Lokman Ertürk tek, tek tüm belediye başkanlarını dinledi. Ertürk, Trabzon’da anket yapacak ve kanat önderlearini de dinleyerek hazırlayacağı dosyalarla Ankara’ya gidecek.

Engelsiz Yaşam Merkezi İçin Mücadele Veren Akkuş, Mecliste Yer Edinmek İstiyor Engelsiz Yaşam Merkezi İçin Mücadele Veren Akkuş, Mecliste Yer Edinmek İstiyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve 18 ilçe Belediye Başkanının belirlenmesi süreci devam ediyor. 15 Ocak tarihinde Ankara’da açıklanması beklenen isimlerle ilgili çalışmalar devam ediyor.

Bugün Trabzon’a gelen Yerel yönetimler başkan yardımcısı Lokman Ertürk ekibi ile birlikte Partide bir dizi çalmışma yaptı. Ardından ise  Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu dahil tüm ilçe beledye başkanları ile toplantı yaptı.
Toplantıda tüm ilçe Belediye başkanları ile Büyükşehir belediye başkanını da dinleyen  Ertürk, aynı zaman da Trabzon’da iki gün daha kalacak ve yapılacak olan anketlerle birlikte Ankara’ya dönecek.

Ertürk’le ilgili bir diğer iddia ise Partinin duayen isimlerini dinleyecek ve kurucularla da sohbet edecek. Ayrıca kentin kanaat önderlerine de gidip görüşmeler yapacak.
TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Doğukan ÖZKURT