AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Teşkilatıyla İstişare Toplantısı Düzenledi AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Teşkilatıyla İstişare Toplantısı Düzenledi

Toplantının devamında, AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala'nın moderatörlüğünde genel merkez çalışmalarına ilişkin oturum gerçekleştirilecek. Bu oturumda, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Yusuf Ziya Yılmaz, Ali İhsan Yavuz ve Erkan Kandemir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonuçlarına ilişkin sunumlar yapacaklar.

Daha sonra ise AK Parti TBMM Grup Başkanı Abdullah Güler'in başkanlığında bir oturum gerçekleştirilecek. Bu oturumda, grup başkanvekilleri ve grup yönetim kurulu üyeleri, partinin Meclis çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verecekler.

AK Parti'nin bu önemli toplantısı, parti içi işleyişin değerlendirilmesi ve gelecek stratejilerinin belirlenmesi adına büyük önem taşıyor. Katılımcılar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğindeki AK Parti'nin önümüzdeki dönemdeki politikalarını ve hedeflerini değerlendirerek, kararlar alacaklar.
 

Muhabir: HABER MERKEZİ