“Gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık”

AK Parti Seçim İrtibat Bürosunun açılışında konuşan Başkan Ekim, konuşmasına açılışa katılanları selamlayarak başladı.  2019 ile 2024 yılları arasında Akçaabat'a hizmet ettiklerini ve birçok projeye imza attıklarını belirtti. Birlik ve beraberlik içinde Cumhurbaşkanı ve bakanlarla birlikte güzel eserler inşa ettiklerini vurgulayan Ekim, bu dönemde de bu eserlere ilaveler yapacaklarını ve ilçeye güzel projeler kazandıracaklarını ifade etti.
 

Emeğimizle Sahada Çalıştık: Süleyman Soylu ve Fatih Altaylı Arasındaki İddialar Siyaset Arenasında Tartışma Yükseliyor Emeğimizle Sahada Çalıştık: Süleyman Soylu ve Fatih Altaylı Arasındaki İddialar Siyaset Arenasında Tartışma Yükseliyor

BİZ, AKÇAABAT OLARAK BİRLİKTE YAPTIK
Akçaabat (1)-7

Başkan Ekim, 2019-2024 yılları arasında gerçekleştirdikleri birkaç projeden bahsederek söz verdiği projelerin birçoğunun hayata geçtiğini vurguladı. Akçaabat’ın silüetini değiştiren işlere tüm Akçaabatlıların destekleriyle imza attıklarını belirten Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “ Hemşehrilerimizin refahı ve kaliteli bir hayat sürmeleri için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Söz verdiğimiz işlerin birçoğunu tamamına erdirdik. Bir kısmının ise yapım aşaması devam ediyor. Akçaabat’ımıza mega projeler kazandırdık. Şehrimizin trafik sorununu uzun vadede çözecek olan Güney Çevre Yolu, Akçaabat sınırlarından başladı ve hızlı bir şekilde ilerliyor. Bugüne kadar imza attığımız her işte önceliği hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına, isteklerine ve taleplerine verdik; bundan sonra da böyle olacak. Biz, Akçaabat olarak birlikte yaptık; birlikte başardık. Yine birlikte yapacağız. Yeni dönemde de sizlerin destekleriyle yine sizler için ilk günkü aşkla ve heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizim Akçaabat’ımız başkadır; bizim Akçaabatlılarımız başkadır. Akçaabat’ımız daima ileri giden örnek teşkil edendir. Kıymetli hemşehrilerim değerli katılımcılar; AK Parti Seçim İrtibat Büromuz hayırlı uğurlu olsun.”

Konuşmalarım ardından protokol üyelerinin katılımıyla AK Parti Seçim İrtibat Bürosu kurdele kesimiyle birlikte açıldı

Muhabir: BİROL SANCAK