Trabzon'da Kamyonet Devrildi! 8 Kişi Yaralandı Trabzon'da Kamyonet Devrildi! 8 Kişi Yaralandı

En iyi yaptığı iş olan yemek pişirme yeteneğini kullanarak, eski bir minibüsü mutfak haline getirerek köfte ve ızgara çeşitlerini satmaya başladı.

Minibüsünde müşterilerine kaliteli ve lezzetli köfteler sunan Ciniviz, "Kendimin yemediği hiçbir şeyi müşterilerime de yedirmem," diyerek işine duyduğu özeni ve özveriyi vurguluyor. Başlangıçta zorluklar yaşasa da zamanla bu işe alışan Ciniviz, daimi müşterilerinin desteğiyle ailesinin geçimini ve oğlunun tedavi masraflarını karşılamaya çalışıyor.

Arhavi Belediyesi tarafından yaşadığı yer değişiklikleriyle mücadele eden Ciniviz, Belediye Başkanı Turgay Ataselim'in desteğiyle eski yerine geri dönmeyi başardı. Bu destekle mutlu olduğunu belirten Ciniviz, belediye başkanına teşekkürlerini iletiyor.

Sultan Ciniviz'in azimli mücadelesi ve ailesi için gösterdiği fedakarlık, çevresindeki insanlar tarafından büyük takdirle karşılanıyor. Minibüsünde köfte satarak hem ailesinin geçimini sağlayan hem de hasta oğlunun sağlık giderlerini karşılamaya çalışan Sultan Ciniviz, toplumda büyük bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Kaynak: İHA