Trabzon Ahi Evren Hastanesi Başhekimi Kemal Uzun Görevinden Ayrıldı Trabzon Ahi Evren Hastanesi Başhekimi Kemal Uzun Görevinden Ayrıldı

ARSİN YAŞAM ALANIYLA DONATILDI

Vatan ve bayrak uğruna canlarını feda eden kahraman şehitleri anmak ve gelecek nesillere unutulmaz bir miras bırakmak amacıyla inşa edilen anıt, şehrin girişinde yer alıyor. Yeni yaşam alanı ise şehitlik anıtının yanında konumlanarak vatandaşlara dinlenme ve keyifli vakit geçirebilme imkânı sunuyor.

Projeyi hayata geçiren Arsin Belediye Başkanı Gürsoy, yaptığı açıklamada, "Hayata geçirdiğimiz Şehitlik Anıtımız ve yeni yaşam alanımız Arsin'imizin kimliğine uygun güzel bir çalışma ve proje oldu. Arsin'e hayırlı olsun. Cefakârca mücadele eden aziz şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz, ruhları şad, mekânları cennet olsun" ifadelerini kullandı.

Bu anlamlı proje ve hizmetle birlikte, Arsin'in sosyal ve kültürel hayatına önemli bir katkı sağlanmış oldu. Şehitlik Anıtı ve yeni yaşam alanı, ilçenin karakterine uygun bir estetikle tasarlanmış olup, vatandaşların hoşça vakit geçirebilecekleri bir mekân haline gelmiştir.

Muhabir: BİROL SANCAK