Valilikte ilk görev yeri olan Artvin’e tayin olduğu ilk günden bu yana gösterdiği performans Artvin halkından takdir toplayan Vali Ünsal,  İlçe gezilerinin yanı sıra kamu-kurum kuruluşlarına, meslek odalarına ve STK’lara ziyaretler yaparak hem tanışma hem de sorunları ve çözüm önerilerini yerinde görme noktasında hassasiyet gösteriyor.


 
Vali Ünsal son bir hafta içinde Artvin Orman Bölge Müdürlüğü, Artvin İl Nüfus Müdürlüğü, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü,  Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile SGK İl müdürlüklerini ziyaret ederek personeli ile bir araya geldi.

Faroz’da Değişim Faroz’da Değişim

Vali Ünsal makamında da sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ve meslek oda başkanlarını ağırlamaya devam ediyor. 


“Çalışma arkadaşlarımdan en büyük ricam vatandaş ile güzel ve sağlıklı diyaloglar kurmaları” olduğu yönünde mesajlar veren Vali Ünsal, iş disiplini konusunda ne kendi nefes alıyor ne de nefes aldırıyor. Artvin’in marka şehir olma, gelişme ve daha da büyüme noktasında Vali, Ünsal’ın bu tavrı öyle gösteriyor ki Artvin halkından her geçen gün daha da büyük destek görecek.