Hızarcı, protetik restorasyonlarda teknolojinin hızla geliştiği bir dönemde olunduğunu vurgulayarak, “Bugün, bu alandaki yenilikleri ve en güncel yaklaşımları hep birlikte keşfetme fırsatımız olacak. Dijital diş hekimliği, CAD/CAM sistemleri ve biyouyumlu materyaller gibi konularda değerli konuşmacılarımız bizlerle olacak. Bilgi paylaşımının yanı sıra, mesleki dayanışmamızı ve işbirliklerimizi güçlendireceğimiz verimli bir sempozyum diliyorum. Hepinize katılımınız için teşekkür eder, keyifli ve öğretici bir gün geçirmenizi temenni ederim” dedi.

194. Alaca Yaylası Otçu Şenliği sis ve yağmura rağmen yoğun katılımla yapıldı 194. Alaca Yaylası Otçu Şenliği sis ve yağmura rağmen yoğun katılımla yapıldı

Avrasya Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Yavuz Özoran’ın katıldığı sempozyumda, Dt. Mustafa Yıldız, Doç. Dr. İbrahim Duran, Dr. Öğr. Üyesi Halil Sındıraç, Arş. Gör. İrem Öztürk, Arş. Gör. Melek Kara, Dt. Hüseyin Karacabey ve Cdt. Sercan Arslansoy konuşmacı olarak yer aldı. Individual Dental Clinic yöneticisi Cdt. Sercan Arslansoy’un workshop çalışması, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Arslansoy, full monolitik zirkonyum tasarımlarında tesviye ve makyaj tekniklerini gösterdi.

Uygulamalı programa, bölge üniversitelerinden akademisyenler, öğrenciler, diş hekimleri ve diş protez teknisyenleri de katıldı. Sempozyum, katılımcılara bilgi paylaşımının yanı sıra mesleki dayanışmayı ve işbirliklerini güçlendirme fırsatı sundu.

Kaynak: İHA