TFF, beIN Medya Grup ile Süper Lig ve 1. Lig Yayın Hakları İhalesi'nde Anlaşma Sağladı TFF, beIN Medya Grup ile Süper Lig ve 1. Lig Yayın Hakları İhalesi'nde Anlaşma Sağladı

Bitexen Giresunspor, hem ekonomik hem de sportif anlamda zor günler geçirdiği bu dönemde şehirde beklediği desteği alamayınca İstanbul ve çevre illerdeki hemşehrilerine yöneliyor. Yeşil-Beyazlılar, 13 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 19.30'da İstanbul Kartal Titanic Hotel'de düzenleyeceği destek gecesinde taraftarlarıyla bir araya gelmeyi hedefliyor.

Kulüp yönetimi, sürekli yapılan çağrılara rağmen Giresun şehrinden yeterli desteği görememenin sıkıntısını yaşıyor. Bu nedenle, İstanbul'da ve çevresinde yaşayan Giresunluların katılımıyla düzenlenecek destek gecesi ile hem ekonomik hem de moral anlamında güç kazanmayı planlıyor.

Öte yandan, Giresunspor'un sportif mücadelesi de devam ediyor. Takım, 16. Hafta mücadelesinde 19 Aralık Salı günü Çotanak Stadyumu'nda Gençlerbirliği ile karşılaşacak. Teknik direktör Mehmet Birinci yönetiminde gerçekleştirilen hazırlıklarla takım, zorlu mücadeleye en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyor.

Editör: Ayşe Sancak