Sebat Gençlikspor, için zirve yarışı adına önemli maç Sebat Gençlikspor, için zirve yarışı adına önemli maç

Spor ve futbol tutkunları, 12 Ekim 2023 tarihini notları arasına ekledi ve bu özel günü heyecanla bekliyor. Turnuva, ilçede bir şölen havası yaratırken aynı zamanda ise dostluğu ve kardeşliği ön plana çıkardı.

Mücadele ruhunun ve heyecanın yüksek olduğu halı saha futbol turnuvası hakkında açıklamalarda bulunan Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy ’’ Arsin’imizde bu turnuvanın hayalini kuran gençlerimiz ve kardeşlerimiz vardı. Uzun yıllardır ilçemizde bu tarz etkinlikler ve faaliyetler yoktu, bizde bu turnuvayı düzenleyerek spor ve futbol severleri bir araya getirdik. Daha önemlisi ise bu hayal ile yaşayan genç kardeşlerimize hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunduk. Allah nasip ederse halı saha futbol turnuvamızı geleneksel hale getirmek istiyoruz, Arsin’imize farklı bir hava kattı. Dostluk ve kardeşlik ortamında mücadele eden tüm takımlarımıza Fair Play ruhuna uygun davrandıkları için teşekkür ediyor, halı saha futbol turnuvamızın final maçına ve programına tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde sporun ve futbolun keyfini hep çıkaralım’’ dedi.

Arsin Belediyesi Halı Saha Futbol Turnuvası, Arsin’deki futbolseverlerin bir araya gelmesini ve sporun birleştirici gücünü ortaya çıkaran önemli bir organizasyon haline geldi. Tüm Arsin halkı ve futbol tutkunları, bu heyecan verici final gününe davetlidir.

12 Ekim Perşembe günü Arsin Belediyesi Spor Kompleksi’nde düzenlenecek Final programının içeriği ise şu şekilde;
18:00:
Eski Arsinspor efsaneleri gösteri maçı
18:45: Üçüncülük maçı/ Fırtına61 & Çelikspor
19:45: Final maçı/ Maviayspor & FC Yalıspor
21:00: Madalya ve ödül töreni