ERKEN GOLLER DEMORALİZE ETTİ

Trendyol Süper Lig’in 7. haftasında deplasmanda karşı karşıya geldiği Fenerbahçe’ye 5-0’lık skorla mağlup olarak hayal kırıklığı yaşayan  Çaykur Rizespor’un Teknik Direktörü İlhan Palut,’Zor bir maç olacağını biliyorduk ancak bu kadarını da beklemiyorduk. Bugüne kadar iyi getirdikleri performanslarını bizim karşımızda da en üst noktalara taşıdılar. Sahada bu kadar yok olacağımızı düşünmemiştim. Böyle çalışmamıştık. İki yarı başlarında yedimiz goller demoralize etti. O goller de işin tuzu biberi oldu’ dedi.

ÇIKARMAMIZ GEREKEN DERSLER VAR

 Genç takı olduklarını ve bu maçtan   almaları gereken dersler olduğunu daü kaydeden Palut, ‘ ‘. Çünkü o kadar çok zor durumda kaldık ki bu maçı  biran önce unutmamız gerekiyor. Yeniden özgüven kazanıp, mücadeleye devam etmemiz gerekiyor. Hem taktik hem de mental olarak sonraki maçlara hazırlamamız gerekiyor. Kötü performans gösterdik. Fenerbahçe çok iyiydi" şeklinde konuştu.
Fenerbahçe mücadelesini Süper Lig’de çıktığı en zor müsabaka olarak değerlendiren Palut, "Süper 

Çaykur Rizespor’dan altın vuruş Çaykur Rizespor’dan altın vuruş

BU KADAR KARŞILIKSIZ KALMAMALIYDIK

Palut sözlerini şöyle tamamladı: Lig’de kaç maça çıktım bilmiyorum. En zor durumda kaldığım maçtı. Maç öncesi bildiğimiz şeylerdi. Çok iyi kadroları var deyip basite indirgememek gerek. Bu kaliteyi büyük istek coşku ve doyumsuzlukla birleştiren bir takım var. Onlar böyle diye biz böyle karşılıksız kalmalıydık. Ayağımıza gelen topları çok çabuk kaybettik. Her geçen dakika özgüvenimizi yitirdik