Artvinli baba Rizeli annenin  ilk çocukları olarak Trabzon'da dünyaya gelen aynı zamanda Of ilçesinin damadı olan Tuncay Tolga Özcakmak İstanbul Beykoz Belediye Başkan aday adaylığı seçimlerinde Karadenizli seçmenlerin büyük desteğini almıştı.. Beykoz"da "evin çocuğu bizim uşak"lakabı  gònülleri kazandi... Vatandaşlarla kurduğu diyaloglar sosyal medya paylaşımları ev ve esnaf ziyaretleri ile Beykoz'da çalmadık kapı bırakmayan Tolga Özcakmak  yerel seçim sürecinde herkesimin takdirini toplamıştı..

Adayı olmamasına rağmen partiye küsmeyen mücadeleye devam eden Özcakmak "Bireylerin kişisel ego ve hırsları değil toplumun beklentilerini ve talepleri önemlidir.Biz bu yola baş koyduk.Yerel seçimlerinde açık ara birinci olduk.Partimiz adım adım iktidara yürütmektedir" dedi..

Sebahittin Saruhan: Arsin Halkına Doğru Bilgiler Sunuyoruz Sebahittin Saruhan: Arsin Halkına Doğru Bilgiler Sunuyoruz

Îstanbul Büyüksehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Türk siyasetinin geleceği ve umudu olduğunu belirten Özcakmak" Ülkemizde ekonomik sorunlar başta olmak üzere yaşamın her alanında yığınla sorun var. En önemli sorunda vatandaş umudunu ve güveni kaybetti.CHP işte tam bu noktada can simidi olarak devreye girdi halkımızın desteğini aldı almaya da devam ediyor" şeklinde konuştu

Îstanbul Büyüksehir Belediye sinde kısa zamanda yetkin ve hak ettiği önemli bir göreve gelmesi beklenen Artvinli hemşehrimiz Tuncay Tolga Özcakmak TBMM çatısı altında yıllarca danışmanlık yaptı yerel yönetimlerde görev aldı bürokraside deneyim kazandı..

Muhabir: BİROL SANCAK