İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon Ziyareti ve Ahmet Kaya'ya Destek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon Ziyareti ve Ahmet Kaya'ya Destek

Dr. Sezgin Mumcu, 31 Mart'ta yapılacak seçimde sandıkta tarihi bir fark oluşturacaklarını belirtti. Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere diğer ilçe belediyelerini kazanarak destan yazacaklarını ifade etti. Partisinin Trabzon'a çok şey kazandırdığını ve seçimlerin ardından hizmet projelerine devam edeceklerini dile getirdi. Mumcu, "Yaparsa yine AK Parti yapar" diyerek partisinin kararlılığını ortaya koydu.

Trabzon'un büyümesi ve güçlenmesi için gece-gündüz çalışacaklarını vurgulayan Mumcu, zaferin altına imza atacaklarını söyledi. Geçmiş seçimlerde olduğu gibi bu sefer de zaferle çıkacaklarını belirterek, 14 Mayıs ve 28 Mayıs gibi zaferle sonuçlanan seçimlerin ardından bu kez de aynı başarıyı elde edeceklerini ifade etti. Cumhur İttifakı, seçim öncesinde büyük bir kararlılıkla Trabzon'da çalışmalarını sürdürüyor.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU