Trabzon'un lojistik sektöründe önde gelen çekici markası DAF'ın bayisi Reisoğlu Trucks ekibi, Ramazan ayında bir iftar programında bir araya geldi. Firmanın sahipleri Önder ve Emrullah Reis, ekibiyle birlikte oruçlarını açtılar ve birlikte iftar sevincini paylaştılar. Önder Reis, iftar sonrasında yaptığı açıklamada Ramazan'ın birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştiren en güzel zamanlardan biri olduğunu belirtti. Ekibin bir arada olmasının ve birlikte iftar yapmanın mutluluğunun paha biçilemez olduğunu vurguladı.

Rize'nin Tarihi Serenderleri: Geleneksel Mimariden Otel Odalarına Rize'nin Tarihi Serenderleri: Geleneksel Mimariden Otel Odalarına

Reis, aynı zamanda DAF ailesi olarak yoğun bir çalışma dönemi geçirdiklerini ve kentlerinin ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Bünyelerinde bulunan Otokar firmasıyla birlikte Trabzon'un gelişimine katkıda bulunmaya devam ettiklerini ifade etti. Reis, sevdikleri Trabzon için çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceklerini sözlerine ekledi. Bu anlamlı iftar buluşmasında bir araya gelen DAF ailesi, birlik ve dayanışma içinde geleceğe umutla bakmaya devam ediyor.

Muhabir: AYŞE SANCAK