BELEDİYE KURDU
“Beşikdüzü hizmete aç. Sosyal belediyecilik yapacağız. Kültürel etkinliklere önem vereceğim, ekonomik anlamda ilçemizi güçlendireceğiz. İlçede 8 aday var. İnanır mısınız Beşikdüzü halkından yetkiyi aldığımda gelecek seçimde karşıma aday bile çıkamayacak. Biz genciz ve koşuyoruz. Kimsenin bize yetişmesi de mümkün değil.”

PROJELERİ HAZIR

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Çebi: "İstanbul İttifakı Kandil'in Uzantısı DEM ile Kol Kola Girmektir" AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Çebi: "İstanbul İttifakı Kandil'in Uzantısı DEM ile Kol Kola Girmektir"

Ali Öztürk, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Ege'nin Bodrum’u Marmaris’i varsa Karadeniz Bölgesi’nin de Beşikdüzü olacak. Her alanda, turizm olsun, konaklama olsun, teleferiğin iyi ve verimli çalışması anlamında her şeyi yapacağız. Ayrıca Beşikdüzü’ne açık hava sineması, mağazalar sokağı, Kapalı yüzme havuzu, kapalı halı saha, bisiklet yolu, Kadın yaşam merkezi, yaşlılar evi, sanat evi, kültür etkinlikler gibi projelerimizi hayata geçireceğiz. Destek halkımızdan yorulmadan hizmet bizden.”

Muhabir: BİROL SANCAK