Trabzon, Giresun, Rize, Gümüşhane, Artvin illerinde faaliyet gösteren enerji çalışanlarına hizmet verecek olan şube, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya ve CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ahmet Kaya'nın ve davetlilerin katılımı ile açıldı.

SMMM Odası Trabzon’daki siyasi partileri ziyaret ederek, destek istedi SMMM Odası Trabzon’daki siyasi partileri ziyaret ederek, destek istedi

Ortahisar Belediyesi binasının alt bölümünde hizmete açılan büro 2000 üyeye hizmet verecek.

Enerji Çalışanları Derneği Başkanı Hulusi Bıyıklı: "bütün enerji çalışanlarının sendikası"

Enerji Çalışanları Derneği Başkanı Hulusi Bıyıklı açılışta yaptığı konuşmada, "Bir yola çıktık. Bu yolda bizlere yoldaşlık eden herkese teşekkür ederim. Enerji Çalışanları Sendikası, Türkiye'de bütün enerji çalışanlarının sendikasıdır. Sendikayı kurduğumuz ilk günden bu yana bize destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" ifadelerini kullandı.

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya: "Emek adına verilen en onurlu mücadelelerden biri"

Sendikaların işçiler için önemini vurgulayan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya ise yaptığı açıklamada, "Burada komşu oluyoruz. Bizler de yeni göreve geldik. Hem sizlere hem de bizlere hayırlı olsun. Sendika mücadelesi, Türkiye'de emek adına verilen en onurlu mücadelelerden biri. Fakat son dönemlerde bakınca, sendikalar işçilerin haklarından değil de iktidarın taleplerinden yana tavır alıyor. Umut ediyorum ki burada işçi kardeşlerimizin haklarının alınması için mücadele edilir. Hayırlı olsun, başarılar diliyorum" dedi.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN