Fenomen isim Esin Çepni, sosyal medya hesabından eski eşi Bilal Hancı'nın kendisini aldattığını iddia ettiği görüntüleri paylaşarak gündeme gelmişti. Boşanma sürecinden sonra Çepni, yeni bir ilişkiye adım attı ve aşkını sosyal medya üzerinden ilan etti.

Ünlü Fenomen Esin Çepni, Boşandıktan Sonra Yeni Bir Aşka Yelken Açtı!

65815B473A656755050Fb3C3

Geçtiğimiz haftalarda Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı'nın 'ihanet' haberleriyle gündem olan Çepni, Instagram hesabından yaptığı duygusal açıklamada, iki yıllık eşiyle yaşadığı ihanetle sarsıldığını belirtmişti. Boşanma sürecinde yaşadığı zorlu anları takipçileriyle paylaşan Çepni, "Ben ne yapayım siz söyleyin" ifadeleriyle duygusal bir çıkış yapmıştı.

Çalkantılı Boşanma Sürecinin Ardından Esin Çepni'nin Yeni Sevgilisiyle Mutluluğu

Nev'in Antalya Konserinde Olaylı Anlar: 'Sarhoş' İddiaları ve Şoke Eden Cevap Nev'in Antalya Konserinde Olaylı Anlar: 'Sarhoş' İddiaları ve Şoke Eden Cevap

Boşanma süreci sonuçlanan Çepni, geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açtığını duyurarak sosyal medyada romantik karelerini paylaştı. Ancak, yeni ilişkisine yöneltilen eleştirilere sessiz kalmayan Çepni, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi.

65815B513A656755050Fb3C5

Çepni'nin paylaşımında, "Hiç aşık olmamış gibisiniz. Hiçbir yoruma cevap vermeyeceğim, her söylenene saygı duyup susacağım ama sevdiğim adam için 'yara bandı' deyip onu üzmenize gönlüm razı gelmez" ifadeleri dikkat çekti. Çepni, ilişkisinin kısa sürede başlamış olmasına rağmen, paylaşılan görüntülerin birlikteliklerinin ikinci fiziki gününe ait olduğunu ve aşklarının ilk anından itibaren sanki hep varmış gibi sahiplendiklerini belirtti.

Esin Çepni, aşklarına zamanla sağlam bir temel oluşturmayı planladıklarını ve sevdiği adamı üzecek herhangi bir duruma izin vermeyeceğini vurgulayarak, bu sürecin sonunda aşklarının ne şekilde gelişeceğini zamanın göstereceğini ifade etti.

Kaynak/Milliyet

Editör: Ayşe Sancak