YENİ BİR KAOS OLMASIN

Yeni sezona büyük umutlarla başlayan Trabzonspor’da üst üste Galatasaray ve Çaykur Rizespor maçlarında alınan yenilgilerden ötürü moraller bozulmuştu. 

Teknik direktör Nenad Bjelica’nın da özellikle Çaykur Rizespor maçı sonrası, “Bazı oyuncular kendilerini kulüpten büyük görüyor olabilir ancak bu kulüpten daha büyük hiç kimse yok” ifadeleri tartışma konusu olmuştu. Tüm bu olumsuzlukları geride bırakma adına Bordo-Mavili ekip için Cuma günü akşam oynanacak olan Kasımpaşa müsabakası büyük önem taşıyor.

CAMİANIN YÜZÜ GÜLSÜN

Yeni bir kaosun fitilini ateşlenmemesi adına Kasımpaşa maçını kazanıp gerginlikleri ve kötü gidişatı geride bırakmanın peşinde olan Trabzonspor’da galibiyetten başka sonuç düşünülmüyor. Teknik direktör Nenad Bjelica’nın da oyuncuları ile özel görüşmeler yaparak öğrencilerinin tamamen Kasımpaşa maçına motive olmalarını sağlamaya çalıştığı öğrenildi. Oyuncularının gönlünü alan Bjelica, takım ruhunu sahaya yansıtıp camianın yüzünü güldürmekten başka düşüncelerinin olmadığını söyledi. Fırtına, Kasımpaşa maçı ile yeni bir sayfa açmanın peşinde.
Nurgül Günaydın