Trabzon Devlet Tiyatrosu sanatçılarından Burhan Kurt, dünya evine girdi Trabzon Devlet Tiyatrosu sanatçılarından Burhan Kurt, dünya evine girdi

Deniz Can Aktaş ve Miray Daner gibi ülkemizin sevilen oyuncularının başrollerini üstlendiği Hudutsuz Sevda'nın bu haftaki bölümü yayınlanacak mı? Diğer fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı? Merakınızı gidermek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Son fragmanı kaçırmayın! Dizinin en güncel fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. Ayrıca, dizide yaşanacak gelişmeleri sık sık güncellediğimiz sayfamızdan en iyi tüylere ulaşabilirsiniz.

Yeni bölüm özeti yakında! Dizinin özeti en kısa sürede sayfamıza eklenecek, bu yüzden takipte kalın! Geçtiğimiz bölümde neler yaşandı?

Bir düşmana karşı en iyi silah başka bir düşmandır derler. Nihat'ın oynadığı oyun, herkesin asıl rengini bir kez daha ortaya çıkarırken, Fikret'in şansı diğerleri kadar yaver gitmemiştir. Kadınların bazen anlaşılamamasıyla ilgili hesaba katılmayan bir durum, beklenmedik sonuçlara yol açar. Bu defa kan, erkeklerin değil kadınların masasında dökülür. Tüm bu gelişmeleri öğrenmek için yeni bölümü izlemeyi unutmayın!

Kaynak: NOW