Bakan Yerlikaya, bayram tatili süresince trafik denetimlerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini belirtti. Denetimler kapsamında 343 bin 95 aracın kontrol edildiğini ve çeşitli trafik işlemleri yapıldığını vurgulayan Yerlikaya, sürücülere trafik kurallarına uymaları çağrısında bulundu.

Kira Artışları Kiracıları Derinden Yaraladı; Ev Kiralamada Yeni Dönem Başlıyor! Kira Artışları Kiracıları Derinden Yaraladı; Ev Kiralamada Yeni Dönem Başlıyor!

"Bayram tatilinin ilk 4 gününde (cumartesi, pazar, pazartesi ve salı) maalesef 26 kişi hayatını kaybetti, 5 bin 345 kişi ise yaralandı. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Denetimlerimizin tek amacı var, bayram tatiline giden vatandaşlarımızın sağ salim ailelerine kavuşması, onlara sarılması. ️Lütfen aşırı hız yapmayalım. Araçlarımızda da otobüslerde de emniyet kemeri takmayı ihmal etmeyelim. Trafik kurallarına uyalım. Yolculuklar sizleri sevdiklerinize kavuşturmak için vardır, ayırmak için değil. Lütfen aklımızdan çıkartmayalım."

Kaynak: İNTERNETHABER