GÜVENİ BOŞA ÇIKARMADIK

Aktürk, "Soğuksu Mahallesi'nde bugüne kadar muhtarlık çalışmalarımızı mahallemizin ve mahalle sakinlerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek çözümlerini kamu kurum işbirlikleriyle yerine getirdik. Mahallemizde şükürler olsun ki çözemeyeceğimiz hiçbir sorunla karşılaşmadık. Mahalle sakinlerimizin şahsıma duyduğu güven ve itimadı Soğuksu mahallesi muhtarı olarak hiç boşa çıkarmadım” dedi.

BAŞARI MAHALLEMİZİN

YSK 2 il ve 26 ilçedeki itirazları reddetti, aralarında Trabzon’da var YSK 2 il ve 26 ilçedeki itirazları reddetti, aralarında Trabzon’da var

Aktürk, “Muhtarlık görevim süresince sadece mahalle sakinlerimin güven ve takdirini değil devletimize bağlı ülke genelini kapsayan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonunda başkanlığı görevine layık görüldüm. Sadece mahallemin değil ülkemin her bölgesinde ki sorun ve çözümlerine vakıf oldum. Bu başarılar mahallemizin bana verdiği destek ve güvenle gerçekleşti. Bu güvene dün layık olmak için nasıl çalıştıysak bugün de aynı şekilde talibiz” diye konuştu.

A K T Ü R K1

GÖREVE DEAM

Aktürk, şu şekilde devam etti: “Allah nasip eder güveninizle görevime devam edersem hızla gelişen Ortahisar'ımıza, Trabzon'umuza yakışır hizmetleri mahallemize getirmeye edindiğimiz deneyim ve tecrübeyle devam edeceğiz.  Bugüne kadar mahallemiz adına kimin kapısını çaldıysak, özellikle Sayın Başkanımız Ahmet Metin Genç başta olmak üzere siyasi iradelerimizden de bu noktada hep destek  gördük. Bundan sonra da aynı şekilde iktidarıyla, muhalefetiyle el ele vererek mahallemizi güzel yarınlara taşıma gayretinde olacağız.

Biz devlet ile halk arasındaki en önemli, en sıkı bağız. Milletin temas ettiği ilk makam muhtarlık makamı aynı zamanda ülkemizin en küçük ama en demokratik tarafsız müessesi ve son derece önemli bir iletişim ağıdır. Bizim bugüne kadar yaptığımız işleri, hizmetleri ve neler yapacağımızı mahalle sakinlerimiz biliyor.  Aynı şekilde gereken değerlendirmeyi yine en doğru şekilde yapacaklardır ve 1 Nisan sabahı biz mahallemizde ve Türkiye'de üstlendiğimiz görevimize devam edeceğiz. Yoğun teveccühler nedeniyle tekrar halkımıza teşekkür ediyorum, hepsini canı gönülden selamlıyorum, desteklerini bekliyorum. İnşallah seçim mahallemiz, ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olur."

Muhabir: AYŞE SANCAK