ATA Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek sosyal medya ile yaptığı açıklamasında’’ İsrail Gazze’de yaptıkları ölçüyü kaçırmış, canavarlık boyutlarına ulaşmıştır’’ dedi.

AK Parti İl Kadın Kolları'ndan TYB Trabzon Şubesi'ne Ziyaret: "Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı" Kutlandı AK Parti İl Kadın Kolları'ndan TYB Trabzon Şubesi'ne Ziyaret: "Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı" Kutlandı

Hamas’ınİsrail’e saldırarak savaşı başlatmış olması, İsrail’in yaptıklarının canavarlık olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz. Hamas’ın İsrail’esaldırdığı sırada Gazze’nin başına gelecekleri görmemesinin ise açıklanacak bir yönü yoktur. Hamas yöneticileri Gazze’ye yapılacakları bilerek saldırılarını yaptılarsa İsrail ölçüsünde suçludurlar. 

Yeryüzündeki bütün ülkeler ile uluslararası kuruluşlar bu soykırımıdurdurmalıdırlar. Bununla birlikte “Mehmetçik Gazze’ye “ diyen din satıcısı politik dinci Arapçılar ile bağırıp çağırma mücahitlerini Türkiye’de değil Arap ülkelerini dolaşarak “Araplar Gazze’ye “diye bağırmağa,  örnek olmak için de Gazze’ye gitmeğe çağırıyoruz’’ dedi.
TAKA/BİROL SANCAK