Bengü'nün Yaşadığı Olay

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen festivalde sahne alan Bengü, konserini "Ne mutlu Türküm diyene" sözleriyle bitirmiş ve seyirciler tarafından protesto edilmişti. Sahneye atılan pet şişelerle karşılaşan Bengü'nün görüntüleri sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı.

Gümüşhane'de Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tok'un Oğlu Miraç Aras Tok İçin Sünnet Şöleni Düzenlendi Gümüşhane'de Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tok'un Oğlu Miraç Aras Tok İçin Sünnet Şöleni Düzenlendi

Bengu Ye Van Konserinde Protesto Seyirciler 17493939 8818 Amp

Cem Adrian'ın Açıklamaları

Benzer bir olayla karşılaşan Cem Adrian, konser sırasında yüzüne su şişesi fırlatılmasına rağmen performansına ara vermeden devam etti. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Adrian, "Bir-iki dikenden dolayı bahçeye küsülmez ki… Hem ben gülü severim dikeninden dolayı. Muhteşemdiniz Van. Her şey için minnettarım." ifadelerini kullandı.

Festivale Katılan Sanatçılara Yapılan Protestolar

Van Kültür Yolu Festivali'nde yaşanan bu olaylar, festivale katılan sanatçılara yönelik tepkileri ve protestoları gündeme getirdi. Hem Bengü hem de Cem Adrian'ın yüz yüze geldiği bu durum, festivalde sahne alan sanatçıların karşılaştığı zorlukları gözler önüne serdi.

Bu tür olayların tekrarlanmaması ve sanatçılara karşı daha saygılı davranılması gerektiği vurgulandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ