Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Ömer Dayı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada eleştirilerde bulundu. Dayı, “ Hani bir söz vardır, Allah'tan korkmaz kuldan utanmazsınız.  Gariban bir vatandaş evine, dükkânına 1 metre kare ilave bir şey yapsa önce cezayı yazar sonrada yıktırırsınız. 

Forum AVM’yi satın alan Kayserili iş insanı AK Partili Özhaseki’'in hemşehrisi, kafasına göre yıkıyor, yapıyor, büyütüyor, oto parkı dükkan yapıyor kiraya veriyor, bizler bunu mecliste, basında, sosyal medyada gündeme getiriyoruz ama ne ses var ne de bir görüntü, birlikte Meclis üyeliği yaptığım değerli Abim Cüneyt Zorlu otopark konusu ile ilgili meclis kararını iptal ettirmek için açtığı davayı kazandı. 

Araklı’da yine Karadere yolu yine kaza, yaralılar var Araklı’da yine Karadere yolu yine kaza, yaralılar var

2. Açtığı dava devam ediyor ve bilirkişi 3886 metrekare emsal artışı var dediği halde  Kayserili iş insanı kimseyi takmıyor, kimsenin de bir şey yaptığı yok.  Hani bir söz vardır Yağma Hasan'ın Böreği. Bu yapılan yanlışa dur demeyenler ne kadar suçlu ise kul hakkı yiyorsa, buna sesini çıkarmayan, tepki koymayanlar da suçlu ve kul hakkı yiyorlar.” İfadelerini kullandı. 
TAKA/BİROL SANCAK