Trabzon Valimiz Sn Aziz Yıldırım Beyefendinin eşi Güllühan hanımefendinin önderliğinde özel gereksinimli bireyler ve aileleri ,hem spor hem eğlence hem de doğanın bütün olanaklardan faydalanarak stres attılar.

Anneler ve çocuklar gönüllerince eğlendiler kampın son gününde Gençlik Spor İl Müdürümüz Sayın Lokman Arıcıoğlu ailelerimiz ve gençlerimize eşlik ederek birlikte kahvaltı ve spor etkinliğini bulundular. 

Erdoğdu Kavşağında bir türlü çözüm alınamıyor Erdoğdu Kavşağında bir türlü çözüm alınamıyor

Otizm Derneği Başkanı Muradiye Dilek, Lösemi ve Engelli Gönüllüleri Derneği Başkanı Melek Çakır İl müdürümüz Lokman Arıcıoğlu'na özel gereksinimli bireylerin spor etkinlikleri ve faaliyetleri hakkında bilgi  alışverişinde bulundular. Dernek Başkanlarımız Muradiye Dilek ve Melek Çakır yaptıkları  açıklamada,


 
Özel gereksinimli bireylerin ve ailelerinin iki günde olsa dinledikleri ve eğlendikleri etkinliğimiz amacına ulaşmıştır.  Cennetin çocuklarının eli öpülesi Annelerimiz her yerde fedakârca çocuklarının yanında. Burda hepimiz birbirimizin çocuklarının annesiyiz.  Bu tür etkinliklerimizi belli aralıklarla tekrarlayarak Annelerimiz ve çocuklarımızı  mutlu etmek istiyoruz. 

Özel yürekler Kampta etkinliği için Trabzon Valimiz Sn Aziz Yıldırım Bey'in eşi, Sn Güllühan Yıldırım hanımefendiye,  Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sn Murat Zorluoğlu'na, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.