Trabzon'un Sürmene ilçesinde yapılan yerel seçimlerin kesin olmayan sonuçlarına göre, belediye başkanlığını yüzde 43,81 oy oranıyla kazanan AK Parti'nin adayı Hüseyin Azizoğlu, ilçe sakinleriyle buluştu. Azizoğlu, seçim zaferini kutlamak ve teşekkür etmek için ilçeyi dolaşarak hemşehrileriyle bir araya geldi.

İlçe genelinde toplam 6 bin 509 oy alarak seçimi önde tamamlayan Azizoğlu, bu başarısını hemşehrileriyle paylaşmak için yoğun bir programın içine girdi. İlçeyi turlayarak vatandaşlara teşekkür eden Azizoğlu, "Bizi bağrına basan ve bu kıymetli göreve layık gören hemşehrilerimizle bir kez daha kucaklaştık. Şimdi vakit kaybetmeden işe koyulma zamanı; Sürmene İçin Hayde. Durmayacağız, yorulmayacağız, Sürmene'miz için hep birlikte çok çalışacağız" dedi.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Hükümetin Açıkladığı Yaş Çay Alım Fiyatını Eleştirdi İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Hükümetin Açıkladığı Yaş Çay Alım Fiyatını Eleştirdi

Hüseyin Azizoğlu'nun rekor oy oranıyla seçimi kazanması, ilçe sakinlerini sevindirirken, Azizoğlu'nun halka verdiği sözlerle birlikte gelecek için umut dolu bir atmosfer oluşturdu. Sürmene ilçesindeki bu buluşma, halk ve yerel yönetim arasındaki güçlü bağın ve işbirliğinin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU