Geride kalan 23 maçta topladığı 26 puanla 15 takımlı grupta 10. Sıraya inen Mavi-Beyazlılar yarın sahasında 24 puanla 12. Sıradan küme hattında bulunan Eynesil Belediyespor ile hayati önemde bir maça çıkacak. Bu maçı mutlaka kazanarak az da olsa rahatlamak isteyen Mavi-Beyazlılar bu gün teknik direktör Taşkın Güngör nezaretinde yapacağı son çalışmayla hazırlıklarını tamamlayıp maç saatini beklemeye koyulacak.
Taraftara çağrıda bulunan Mavi-Beyazlıların Güngör, ’Eynesil ile çok kritik bir maç oynayacağız. Bu maçta taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. İki takım için de hayati önemdeki bu maçta onların desteğine çok ihtiyacımız olacak” ifadelerini kullandı.