Sebat Gençlikspor'un TFF 3.Lig 4.Grup'ta mücadele eden tecrübeli oyuncusu Fahrettin Bıyıklı, futbolculuk kariyerini sonlandırdığını açıkladı. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, 36 yaşındaki savunma oyuncusu Bıyıklı, artık futbolculuk mesleğine veda ettiğini duyurdu ve antrenörlük yapmaya karar verdiğini belirtti.

Kariyerine veda ederken duygularını paylaşan Bıyıklı, 16 yıldır süren profesyonel futbolculuk serüvenini sonlandırmanın zamanının geldiğini ifade etti. Geçmiş yıllarda farklı illerde ve farklı kulüplerde futbol oynama şansı bulduğunu dile getiren Bıyıklı, bu süreçte kendisine destek olan kulüp yönetimleri, hocaları, takım arkadaşları ve taraftarlara teşekkür etti.

Trabzonspor'da Flaş Karar: Maxi Gomez İle Sözleşme Yenileyecek Mi? Trabzonspor'da Flaş Karar: Maxi Gomez İle Sözleşme Yenileyecek Mi?

Yeni bir hikayeye adım attığını belirten tecrübeli savunmacı, artık Sebat Gençlikspor'a antrenör olarak hizmet etmeye başlayacağını söyledi. Bıyıklı, kulübüne güvenip kendisine bu fırsatı sağlayan başkan, sportif direktör, yönetim kurulu ve teknik direktöre teşekkürlerini iletti.

Fahrettin Bıyıklı'nın futbolculuk kariyerinin sona ermesiyle birlikte, yeni bir döneme başlayarak Sebat Gençlikspor'un teknik kadrosunda yer alacak olması, kulüp camiası ve taraftarlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Muhabir: AYŞEN KARABİNA