Sahil Hazır

Trabzon’un bakir sahillerinden birine sahip olan Sürmene’de, sahildeki tüm çalışmaları yerinde inceleyen Azizoğlu, sahillerin yaza hazır olduğunu ifade etti. Sahil düzenleme çalışmalarının hız kesmeden sürdüğünü belirten Azizoğlu, “Sürmene sahilimiz yaza hazır. Vatandaşlarımız temiz denizde yüzebilecek. Karadeniz sahilinde çayını kahvesini içebilecek. Sürmene cıvıl cıvıl olacak” dedi.

Hız Kesmiyoruz

Şehir İçi Dolmuş Ücretlerine Zam Geldi Şehir İçi Dolmuş Ücretlerine Zam Geldi

Azizoğlu, “Daha temiz bir Sürmene için yoğun mesai harcayan personelimize teşekkür ediyorum. İlçemizi birlikte güzelleştireceğiz. Başarı ekip işidir. Tüm birimlerimizle birlikte daha güzel bir Sürmene ve halkımızın mutluluğu için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Çalışmalarımız şehrimizin birçok noktasında eş zamanlı ve sorunsuz devam ediyor” diye konuştu.

Çabamız Sürmene İçin

Sürmene’de çarşı içini de gezen Başkan Azizoğlu, “İlçemizdeki çalışmaları bizzat takip ediyor ve denetliyoruz. Vatandaşlarımıza daha temiz ve düzenli bir çevre sunmak için çabalarımız devam edecek. Yol bakımından park ilaçlamasına, temizlikten spor tesislerinin kontrolüne kadar geniş bir yelpazede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz” ifadesine yer verdi.

Vatandaşımızın Yanındayız

Azizoğlu, ilçenin kırsal mahallelerine de çok önem verdiklerini dile getirerek, şöyle devam etti: “Vatandaşlarımızdan gelen talep ve istekler doğrultusunda program dahilinde ekiplerimiz ile her zaman sahadayız. Arazi ve yayla yollarımızı yapmaya gayret ediyoruz. Sürekli vatandaşlarımızın yanında oluyoruz. Amacımız, vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir yaşam imkanına sahip olmalarını sağlamaktır. Büyük bir özveri ile yeniden Sürmene için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir.”

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Azizoğlu, Sürmene halkının mutluluğunu ön planda tuttuklarını belirtti.

Muhabir: BİROL SANCAK