MODERN BİR LİSE VE SPOR SAHASI YAPACAĞIZ
D247C123 6C5C 471C B700 4Ad16F71E785

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Çebi: "İstanbul İttifakı Kandil'in Uzantısı DEM ile Kol Kola Girmektir" AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Çebi: "İstanbul İttifakı Kandil'in Uzantısı DEM ile Kol Kola Girmektir"

“Bugüne kadar Çukırçayır’ımıza, bu güzel yaşam merkezimize, 50 binden fazla insanımızın yaşadığı bu mahallemize güzel hizmetler yaptık. Yolumuzla, suyumuzla, doğal gazımızla hem doğa parkımızla hem büyükşehir belediyemizin yaptığı parkla hizmet ettik. Yeter mi, yetmez! Çukurçayır’ımız daha fazlasını hak ediyor. Şimdiye kadar yaptıklarımız ve yapacaklarımız buraya yakışıyor. İnşallah göreve gelir gelmez gençlerimize bir spor sahası, spor alanı Ortahisar Belediye Başkan Adayımız Ergin Başkanımla kazandıracağız. Çukurçayır’ımıza inşallah güzel bir lisenin temelini atacağız. Çok yoğun bir merkezimiz oldu. Güzel ve modern bir lisemizi buraya kazandırmak istiyoruz.”
 

KANUNİ BULVARINI DEĞİRMENDERE’YE BAĞLAYACAĞIZ
F4A27176 43Cb 4A65 A2F3 Cb230Ce53F3A

“Ulaşım konusu Çukurçayır Mahallemiz için önemliydi. Şimdi çok şükür Kanuni Bulvarımızla birlikte Akyazı’dan 4 dakika içerisinde Çukurçayır’ımıza ulaşıyoruz. Bunlar Recep Tayyip Erdoğan’ın eseridir. Bunlar 4 dönemdir 4’ü de Trabzonlu olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanlarımızın eseridir. Şehrimize hayırlı olsun. İnşallah gelir gelmez Kanuni Bulvarımızın kalan kısmını da Değirmendere’ye bağlayacağız. İlk işimiz bu olacak. Ayrıca Ahi Evran Hastanemize ulaşan bir yolumuz var. Onu da Büyükşehir Belediyemiz başlattı. Onu da bir an önce bitireceğiz. Hizmet etmek bizim işimiz. Bu konuda kararlıyız. Çok şükür bir birikimimiz oldu. Ama ben bu hizmetleri Ortahisar’da ahenkli, uyumlu çalışabileceğim şahsen de çok iyi hukukum olan dava arkadaşım Ergin Aydın Başkanımla yapacağım. Beraber çalışacağız. Bunun için güç istiyoruz, kuvvet istiyoruz, destek istiyoruz.”
70Ecd159 B7Dd 4Aaa 9Ef5 7E95E91E17F2

Muhabir: AYŞEN KARABİNA