Rizespor Bu Sezon Fark Yaratacak; Basın Sözcüsü Bakır: "4-5 Oyuncu Daha Kadromuza Katacağız" Rizespor Bu Sezon Fark Yaratacak; Basın Sözcüsü Bakır: "4-5 Oyuncu Daha Kadromuza Katacağız"

Başkan Genç, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, Trabzon'a hizmet gayreti içerisinde olduklarını vurguladı. Şehrin gururu olduklarını belirten Başkan Genç, futbola hizmet eden hakemlik camiasının da destekçisi olduklarını ifade etti.

Hakemlik: Tecrübe ve Gençlik Arasında Dengeli Bir Paylaşım Başkan Genç, salondaki katılımcılara hitaben tecrübenin yanı sıra gençliğin de önemine değinerek, bu dengeyi kıymetli bulduğunu ifade etti. Hukukçu olduğunu belirten Başkan Genç, hakemlik ve hukukun farklarını vurgulayarak, hakemliğin zorluğuna dikkat çekti. Hakemlik mesleğinin kamuoyunda en çok tartışılan mesleklerden biri olduğunu belirten Başkan Genç, hakemlerin karar verme sürecindeki zorluklarına dikkat çekti ve onlara başarılar diledi.

İlişkilerin Güçlenmesi İçin Çaba Trabzon Faal Futbol Hakemleri Derneği Başkanı Ali Şükrü Beldüz, Trabzon'da hakemlik ve gözlemcilik alanında ilişkilerin güçlenmesini amaçladıklarını belirtirken, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Sefer Altuntaş da bu sürecin uzun olduğunu ancak camia olarak birlikte çalışarak başarıya ulaşacaklarını ifade etti.

Başkan Genç'e Teşekkür Plaketi Beşikdüzü Belediye Başkanı Cahit Erdem, Başkan Genç'e spora verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, Türkiye'deki diğer büyükşehir belediye başkanları arasında futbola bu kadar destek veren bir başka başkanın olmadığını belirtti. Ardından, Başkan Genç'e spora verdiği desteklerden ötürü teşekkür plaketi takdim edildi.

Editör: Birol Sancak