Yol Bakım ve Betonlama Çalışmaları Devam Ediyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri şehrin her noktasında sorunları çözmek için seferber oldu. İlçelerde yol bakım ve betonlama çalışmaları hız kesmiyor. Bu çerçevede Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in talimatı ile Maçka ilçesi Galyan Vadisi Pilav Dağı Türk-İspanyol Dostluk Anıtı'na ulaşım sağlanan yollarda çalışma gerçekleştiriliyor. Yapılan yol çalışmaları ile düzenlenecek anma törenlerinde ve bölgeye giden ziyaretçilerin ulaşımda sorun yaşamaması amaçlanırken Başkan Genç, yapılan çalışmaları yakından takip ediyor.

Muhtardan Teşekkür

Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Maçka ilçesi Yeni Atasu Mahalle Muhtarı Sait Topçu, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Genç’e teşekkür etti. Muhtar Topçu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Allah başkanımızı hiçbir zaman mahcup etmesin. Başkanımızın talimatı ile Büyükşehir Belediyemizin ekipleri burada seferber oldu. Başkanımıza teşekkür ediyoruz, çok güzel bir hassasiyet gösterdi. 26 Mayıs Pazar günü burada anma töreni var. Çok sayıda ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Ulaşım noktasında sorun yaşanmaması için kısa sürede burada güzel bir çalışmaya imza atıldı.”

Bayburt Valisi Şehit ve Gazi Ailelerini Bayramda Unutmadı! Bayburt Valisi Şehit ve Gazi Ailelerini Bayramda Unutmadı!Muhabir: AYŞEN KARABİNA