İngiliz TalkSport'un raporlarına göre, Queens Park Rangers'ın deneyimli kalecisi Asmir Begovic, Celtic'in transfer listesinde üst sıralarda yer alıyor. Ancak, 36 yaşındaki tecrübeli kalecinin yeni bir sözleşme imzalamaya da açık olduğu belirtiliyor. Bu durum, Celtic'in Uğurcan'a yönelik olan ilgisinin ne kadar ciddi olduğunu sorgulatıyor.

Öte yandan, Football Insider'ın aktardığı bilgilere göre; Celtic, Joe Hart'ın yerini alacak bir kaleci arayışında. Bu kapsamda, PSV Eindhoven ve Southampton'un da ilgilendiği Brondby'nin genç yetenekli kalecisi Patrick Pentz'in adı gündeme geliyor. 27 yaşındaki Avusturyalı kalecinin, Hart'ın emekliye ayrılmasıyla Celtic'in radarına girdiği belirtiliyor.

Trabzonspor taraftarları, Uğurcan Çakır'ın geleceği konusunda belirsizliklerin artmasıyla endişelenirken, kulübün transfer stratejisinin nasıl şekilleneceği merakla bekleniyor. Uğurcan'ın Celtic'e transfer olma olasılığı, Türk futbol camiasında geniş çapta tartışma konusu haline gelmiş durumda.

Rize Kanatsız Kaldı! Çaykur Rizespor'un Kanat Oyuncuları Cezalı Durumda Rize Kanatsız Kaldı! Çaykur Rizespor'un Kanat Oyuncuları Cezalı Durumda

TAKA/AYTEKİN AKAY

Editör: Birol Sancak