Öncelikli hedefleri arasında Marsilya'dan Samuel Gigot bulunuyor. Kulübüyle anlaşma sağlanan Gigot'un transferi için oyuncuyla yapılan görüşmeler sürüyor. Eğer transfer gerçekleşirse, Trabzonspor'un savunma hattına önemli bir katkı yapması bekleniyor.

Diğer bir hedefleri ise Newcastle United'dan İsviçreli tecrübeli savunmacı Fabian Schar. Premier Lig deneyimiyle bilinen Schar, Trabzonspor'un gözdesi olarak öne çıkıyor. Bordo-mavililer, Schar'ı kadroya katmak için temaslarını sürdürüyor.

Edin Vişça'dan Üstün Performans! Trabzonspor'da Liderlik Gösterisi Edin Vişça'dan Üstün Performans! Trabzonspor'da Liderlik Gösterisi

Üçüncü adayları ise geçmişte Başakşehir'de oynayıp 11.5 milyon Euro karşılığında Nice'e transfer olan Ndayishimiye. Trabzonspor, Ndayishimiye'nin Süper Lig'deki tecrübesi ve yetenekleriyle savunma hattını güçlendirme amacında.

Trabzonspor'un stoper bölgesindeki bu transfer hamleleri, yeni sezon öncesinde şampiyonluk hedeflerine ulaşma yolunda önemli adımlar olarak değerlendiriliyor. Transfer sürecindeki gelişmeler önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Muhabir: AYŞE SANCAK